انواع کابل به قیمت عمده

کابل دوربین مداربسته

کابل دوربین مداربسته

دوربین‌های مداربسته به دو گروه دیجیتال و آنالوگ تقسیم می‌شوند. دوربین‌های مداربسته آنالوگ از کابل‌های کواکسیال و دوربین‌های مداربسته دیجیتال از کابل شبکه برای اتصال به ذخیره‌سازها و تامین برق استفاده می‌کنند.

کابل‌های کواکسیال و شبکه، هریک انواع مختلفی از نظر جنس هادی، نوع شیلد و ضخامت کابل دارند.

استعلام قیمت انواع کابل دوربین مداربسته

کابل دوربین مداربسته آنالوگ و دیجیتال را به قیمت کارخانه بخرید

کابل دوربین مداربسته آنالوگ

دوربین‌های مداربسته آنالوگ از کابل کواکسیال یا کواکسی جهت انتقال سیگنال‌های تصویر استفاده می‌کنند. کابل کواکسیال در انواع مختلف و برای کاربردهای مختلفی ساخته می‌شود.

کابل کواکسیال

 کابل کواکسیال ساده یا تکی، یکی از پرکاربردترین کابل‌های مورد استفاده برای دوربین‌های آنالوگ در راستای انتقال سیگنال تصویر است.

کابل دوربین مداربسته کواکسیال

کابل کواکسیال ترکیبی

کابل کواکسیال ترکیبی، از ترکیب یک کابل کواکسیال ساده و کابل برق تولید شده است. این کابل قادر است در کنار انتقال سیگنال تصویر، برق دوربین مداربسته را تامین کند.

کابل دوربین مداربسته کواکسیال ترکیبی

کابل دوربین مداربسته دیجیتال

دوربین‌های مداربسته دیجیتال برای انتقال سیگنال‌های تصویر از کابل شبکه استفاده می‌کنند. همچنین با توسعه تکنولوژی POE، امکان تامین برق دوربین‌های مداربسته دیجیتال با استفاده از کابل شبکه فراهم شده است.

کابل‌های شبکه با توجه به ویژگی‌هایی همچون میزان پهنای باند و حداثر طول کابل‌کشی، در دسته‌بندی‌های مختلفی قرار می‌گیرند. مناسب‌ترین کابل‌های شبکه برای دوربین مداربسته، کابل شبکه Cat5 و Cat6 است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *