انواع کابل به قیمت عمده

کابل شبکه لگراند

کابل شبکه لگراند

کابل شبکه لگراند با رنگ آبی، یکی از شناخته‌شده ترین و باکیفیت‌ترین کابل‌های شبکه در بازار کشور است. لگراند برندی فرانسوی است؛ اما اکثر کابل‌های شبکه لگراند موجود در بازار، محصول کشور چین و یا ایران هستند. کابل شبکه لگراند در کلاس‌های Cat 5 و Cat 6 و Cat 7 در انواع utp و sftp در بازار موجود است.

استعلام قیمت کابل شبکه لگراند وارداتی و ایرانی

کابل شبکه legrand را به قیمت کارخانه بخرید

کابل شبکه لگراند در کلاس‌های مختلف

برند محبوب لگراند، کابل‌های شبکه در کلاس‌های Cat5، Cat6 و Cat7 را تولید و روانه بازار می‌کند.

کابل شبکه لگراند UTP و SFTP

کابل‌های شبکه لگراند از لحاظ نوع محافظ، در دو دسته‌بندی UTP و SFTP تولید می‌شوند.

کابل شبکه لگراند SFTP

کابل شبکه لگراند مدل sftp مجهز به شیلد و یا لایه محافظ است. شیلد موجود در کابل‌های sftp باعث مهارکردن نویزهایی می‌شود که ممکن است کابل‌های مجاور آن را ایجاد کرده باشند.

کابل شبکه لگراند sftp

کابل شبکه لگراند UTP

کابل شبکه لگراند مدل utp فاقد شیلد است. این کابل‌ها مقاومتی در برابر نویز ندارند و ممکن است تحت تاثیر امواج حاصل از سایر کابل‌های هم‌جوار خود قرار بگیرند؛ بنابر این، بهتر است در محیط‌های داخلی استفاده شوند.

کابل شبکه لگراند utp

کابل شبکه لگراند اصل / وارداتی / داخلی

لگراند یکی از معروف‌ترین برندهای کابل شبکه در دنیاست. این برند محصول کشور فرانسه است؛ اما کابل شبکه لگراند فرانسوی به‌ندرت در بازار ایران پیدا می‌شود. همچنین کابل شبکه لگراند وارداتی، قیمت بسیار بالایی دارد.
از طرفی دیگر، این کابل در کشور چین نیز تولید می‌شود؛ بنابراین کابل شبکه وارداتی لگراند چینی نیز در بازار موجود است که قیمت پایین‌تری نسبت به نمونه فرانسوی دارد.
لازم به‌ذکر است، برند لگراند در داخل ایران نیز درحال تولید است. اکثر کابل‌های شبکه لگراند موجود در بازار کشور، تولید داخلی هستند، که البته کیفیت مطلوبی دارند و قیمت آن نیز نسبت به نمونه‌های وارداتی بسیار مناسب است.
اوربیتال صنعت هر سه نمونه از کابل شبکه لگراند اصل و وارداتی از کشور فرانسه، چین و نمونه تولید شده در داخل کشور را موجود دارد.
کابل شبکه لگراند وارداتی یا ایرانی

کابل شبکه لگراند lszh؛ لگراند نسوز

کابل شبکه لگراند در مدل‌های خاصی با نام lzsh تولید می‌شود. این نوع کابل‌ها، از انواع کابل شبکه نسوز هستند. اما برخلاف تصور، کابل‌های لگراند lzsh هم هنگام آتش‌سوزی ذوب می‌شوند و ازبین می‌روند. تنها تفاوتی که کابل‌های شبکه lzsh یا نسوز با کابل‌های معمولی دارند، این است که هنگام سوختن کابل‌های lzsh، هیچگونه دود و گاز سمی تولید نمی‌شود؛ اما هنگام سوختن کابل‌های شبکه معمولی، دود بسیار زیاد همراه با گازهای سمی و خفه‌کننده تولید می‌شود.

کابل شبکه لگراند نسوز lszh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *