انواع کابل به قیمت عمده

کابل شبکه نگزنس

کابل شبکه نگزنس

کابل شبکه نگزنس با رنگ نارنجی، به عنوان یکی از محبوب‌ترین برندهای کابل شبکه در کشور شناخته می‌شود. برند نگزنس، برندی فرانسوی است؛ اما اکثر کابل‌های شبکه نگزنس موجود در بازار، محصول کشور چین یا ایران هستند.

استعلام قیمت کابل شبکه نگزنس وارداتی و ایرانی

کابل شبکه nexans را به قیمت کارخانه بخرید

کابل شبکه نگزنس در کلاس‌های مختلف

کابل شبکه نگزنس، در کلاس‌های Cat 5، Cat 6 و Cat 7 در بازار یافت می‌شود.

کابل شبکه نگزنس UTP و SFTP

کابل شبکه نگزنس در دو دسته‌بندی SFTP و UTP در بازار موجود است.

کابل شبکه نگزنس SFTP

کابل‌های شبکه نگزنس SFTP مجهز به شیلد هستند. شیلد، لایه‌ای فویل‌مانند است که به دور زوج سیم‌های درون کابل پیچیده شده و اجازه نمی‌دهد امواجی که اطراف کابل در جریان است، باعث ایجاد نویز و تداخل در عملکرد کابل‌های SFTP شود.

کابل شبکه نگزنس sftp

کابل شبکه نگزنس UTP

کابل شبکه نگزنس مدل UTP، فاقد شیلد است و مقاومتی در برابر نویز و امواج ایجاد شده در محیط ندارد. با توجه به عدم وجود شیلد در کابل‌های UTP، قیمت این دسته از کابل‌ها ارزان‌تر از نمونه‌های مجهز به شیلد است.

کابل شبکه نگزنس utp

کابل شبکه نگزنس اصل / وارداتی / داخلی

کابل شبکه نارنجی رنگ نگزنس، یکی از پرطرفدارترین کابل‌های شبکه در دنیا و همچنین در ایران است. برند مشهور نگزنس برندی فرانسوی است؛ اما کابل شبکه نگزنس فرانسه، به‌ندرت در بازار ایران یافت می‌شود. البته که قیمت بسیار بالایی هم دارد.
اکثر محموله‌های کابل شبکه نگزنس وارداتی، ساخت کشور چین است. کابل‌های نگزنس چینی قیمت پایین‌تری نسبت به نمونه فرانسوی دارند.
لازم‌به‌ذکر است کابل شبکه نگزنس در داخل کشور نیز تولید می‌شود و کیفیت مطلوبی دارد. کابل‌های شبکه نگزنس ایرانی، علاوه‌بر کیفیت از قیمت مناسبی برخوردار هستند. این امر موجب می‌شود کابل شبکه نگزنس ایرانی محبوبیت ویژه‌ای در بازار کسب کند.
کابل شبکه نگزنس وارداتی یا ایرانی

کابل شبکه نگزنس lszh؛ نگزنس نسوز

کابل شبکه نگزنس lszh یا همان نگزنس نسوز، یک مدل ویژه از کابل‌های شبکه نگزنس است که هنگام آتش‌سوزی، گاز سمی تولید نمی‌کند. برخلاف نام این کابل (نسوز)، هنگام آتش‌سوزی ممکن است کابل دچار سوختگی شود و از بین برود. تفاوت اصلی کابل‌های معمولی و lszh در تولید گازهای سمی هنگام حریق هستند. کابل‌های شبکه معمولی زمانی که با آتش روبرو می‌شود، دود بسیار غلیظ و سمی از خود تولید می‌کنند.

کابل شبکه نگزنس lszh نسوز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *