انواع کابل به قیمت عمده

کابل ابزار دقیق آرموردار

کابل ابزار دقیق آرموردار

کابل ابزار دقیق آرموردار، کابلی ضدنویز است که برای محیط‌های خارجی و دفن در زیر زمین طراحی شده است. آرمور یا زره کابل، لایه‌ای مقاوم در برابر فشارهای خارجی است که در زیر لایه عایق بیرونی که از جنس پلی اتیلن یا PVC است قرار دارد و از له شدگی سیم‌ها هنگام ایجاد فشار روی کابل جلوگیری می‌کند.

برخی کابل ابزار دقیق آرمور دار را کابل ابزار دقیق شیلددار می‌خوانند. لازم به ذکر است شیلد و آرمور با یکدیگر متفاوت اند و تمامی کابل‌های ابزار دقیق آرموردار و بدون آرمور، مجهز به شیلد هستند.

استعلام قیمت کابل ابزار دقیق آرموردار

کابل ابزار دقیق آرموردار را به قیمت کارخانه بخرید

انواع کابل ابزار دقیق آرموردار

کابل‌های ابزار دقیق آرموردار بطور کلی در سه مدل تولید می‌شوند.

مدل اول، کابل ابزار دقیق با روکش پلی اتیلن می‌باشد که به آرمور یا همان زره مجهز است. از این کابل در محیط‌های خارجی و به‌ویژه برای دفن در زیر زمین استفاده می‌شود. روی بدنه این نوع کابل، کد P1T2 حکاکی شده است؛ که بیانگر اطلاعات ذکر شده می‌باشد.

مدل دوم، کابل ابزار دقیق با روکش پلی اتیلن می‌باشد که مجهز به آرمور یا زره است، اما زره این مدل حاوی سرب است. این کابل برای محیط‌های نفتی و پالایشگاهی طراحی شده و زره آن قابلیت مقاومت در برابر مواد نفتی را دارد. روی بدنه این کابل کد P1T3 حکاکی شده که بیانگر اطلاعات فوق است.

مدل سوم، کابل ابزار دقیق با روکش PVC است. این کابل نیز مجهز به زره می‌باشد و از آن برای محیط‌های خارجی و دفن در زیر زمین استفاده می‌شود. تنها تفاوت این کابل با مدل اول، جنس روکش کابل است. روی بدنه این مدل، کد P2T2 حکاکی شده است.

عنوان جنس روکش کد توضیحات
پارت یک پلی اتیلن P1T2 دارای عایق پلی اتیلن همراه آرمور (زره). مناسب برای محیط‌های باز و دفن در زیر زمین.
پارت یک پلی اتیلن P1T3 دارای عایق پلی اتیلن همراه آرمور (زره) و لایه مقاوم در برابر مواد نفتی. مناسب برای محیط‌های نفتی و پالایشگاهی.
پارت دو PVC P2T2 دارای عایق PVC همراه آرمور (زره). مناسب برای محیط‌های باز و دفن در زیر زمین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *